4 Lifts - wynajem i sprzedaż podnośników renomowanych firm, szkolenia
Skontaktuj się z nami +48 604 44 48 49, biuro@4lifts.pl

Sprzedaż

Sprzedaż podnośników nożycowych i przegubowych – 4Lifts

Firma 4 Lifts, z uwagi na dobro i potrzeby swoich Klientów, oferuje podnośniki renomowanych marek. Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy starannie wyselekcjonowaną ofertę sprzedaży podnośników elektrycznych i spalinowych. Posiadamy szeroki wybór podnośników nożycowych, przegubowych oraz teleskopowych znajdujących zastosowanie w wielu branżach, w których potrzebna jest maszyna do prac wysokościowych. Nasi specjaliści oferują kompleksowe doradztwo techniczne i pomoc w doborze podnośników dostosowanych do Państwa potrzeb.

Jeśli interesuje Państwa wynajem podnośnika na krótki okres czasu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty urządzeń na wynajem – regularnie kontrolujemy ich stan techniczny, aby zapewnić wysoką sprawność maszyny i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Przeprowadzamy również szkolenia z zakresu obsługi podnośników elektrycznych oraz spalinowych o zróżnicowanej specyfikacji. Kursy odbywają się zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym według wyznaczników UDT.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży podnośników. Dostarczymy je w wybrane miejsce na terenie całego kraju. W przypadku zapytań ofertowych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z firmą 4 Lifts z Zielonej Góry.

Podnośniki na sprzedaż

Już niebawem wprowadzimy ofertę sprzedaży podnośników.

Podnośniki na sprzedaż

Już niebawem wprowadzimy ofertę sprzedaży podnośników.